Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00
4/5/6 jaar
Streetdance/Hip-Hop
09:00 - 10:00
Michelle

Streetdance 30+
09:00 - 10:00
Kevin
10:00
7/8/9 jaar
Streetdance/Hip-Hop
10:00 - 11:00
Michelle

Dance workout
10:00 - 11:00
Kevin
11:00
10/11 jaar
Streetdance / Hiphop
11:00 - 12:00
Laura

Justified
Wedstrijdteam
11:00 - 13:00
Michelle

12/13 jaar
Streetdance/Hip-Hop
12:00 - 13:00
Laura
12:00
15:00
7/8/9 jaar
Streetdance/Hip-Hop
15:00 - 16:00
Michelle
16:00
The Raiders
16:00 - 17:30
Michelle

The Giants
Wedstrijdteam
17:30 - 19:00
Michelle

Avengers
Wedstrijdteam
17:30 - 19:30
Kevin
7/8/9 jaar
Streetdance/Hip-Hop
16:30 - 17:30
Michelle

Justified
Wedstrijdteam
17:30 - 19:00
Michelle & Kevin
The Raiders
16:00 - 17:30
Michelle

The Giants
Wedstrijdteam
17:30 - 19:00
Michelle
17:00
10/11 jaar
Streetdance/Hip-Hop
17:00 - 18:00
Michelle
Avengers
Wedstrijdteam
17:30 - 19:30
Kevin

Invasion
Wedstrijdteam
19:30 - 21:30
Kevin
18:00
12/13 jaar
Streetdance/Hip-Hop
18:00 - 19:00
Michelle

14/15 jaar
Streetdance/Hip-Hop
18:00 - 19:00
Kevin
19:00
16+
Streetdance/Hip-Hop
19:00 - 20:00
Kevin
Techniek/Conditie
Wedstrijdteams
19:00 - 20:00
Kevin en Michelle
20:00
Invasion
Wedstrijdteam
20:30 - 22:00
Kevin
Dance workout
20:00 - 21:00
Kevin
21:00

Maandag

  • The Raiders
    16:00 - 17:30
  • The Giants
    17:30 - 19:00
  • Avengers
    17:30 - 19:30
  • Invasion
    20:30 - 22:00

Dinsdag

  • 7/8/9 jaar
    16:30 - 17:30
  • Justified
    17:30 - 19:00
  • 16+
    19:00 - 20:00
  • Dance workout
    20:00 - 21:00

Woensdag

  • 10/11 jaar
    17:00 - 18:00
  • 12/13 jaar
    18:00 - 19:00
  • 14/15 jaar
    18:00 - 19:00
  • Techniek/Conditie
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • 7/8/9 jaar
    15:00 - 16:00
  • The Raiders
    16:00 - 17:30
  • The Giants
    17:30 - 19:00

Vrijdag

  • Avengers
    17:30 - 19:30
  • Invasion
    19:30 - 21:30

Zaterdag

  • 4/5/6 jaar
    09:00 - 10:00
  • Streetdance 30+
    09:00 - 10:00
  • 7/8/9 jaar
    10:00 - 11:00
  • Dance workout
    10:00 - 11:00
  • 10/11 jaar
    11:00 - 12:00
  • Justified
    11:00 - 13:00
  • 12/13 jaar
    12:00 - 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
19:00
16+
Streetdance/Hip-Hop
19:00 - 20:00
Kevin

Dinsdag

  • 16+
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
19:00
Invasion
Wedstrijdteam
19:30 - 21:30
Kevin
20:00
Invasion
Wedstrijdteam
20:30 - 22:00
Kevin
21:00

Maandag

  • Invasion
    20:30 - 22:00

Vrijdag

  • Invasion
    19:30 - 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17:00
Avengers
Wedstrijdteam
17:30 - 19:30
Kevin
Avengers
Wedstrijdteam
17:30 - 19:30
Kevin
18:00
19:00

Maandag

  • Avengers
    17:30 - 19:30

Vrijdag

  • Avengers
    17:30 - 19:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
11:00
Justified
Wedstrijdteam
11:00 - 13:00
Michelle
12:00
17:00
Justified
Wedstrijdteam
17:30 - 19:00
Michelle & Kevin
18:00

Dinsdag

  • Justified
    17:30 - 19:00

Zaterdag

  • Justified
    11:00 - 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
10:00
Dance workout
10:00 - 11:00
Kevin
20:00
Dance workout
20:00 - 21:00
Kevin

Dinsdag

  • Dance workout
    20:00 - 21:00

Zaterdag

  • Dance workout
    10:00 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17:00
The Giants
Wedstrijdteam
17:30 - 19:00
Michelle
The Giants
Wedstrijdteam
17:30 - 19:00
Michelle
18:00

Maandag

  • The Giants
    17:30 - 19:00

Donderdag

  • The Giants
    17:30 - 19:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
16:00
The Raiders
16:00 - 17:30
Michelle
The Raiders
16:00 - 17:30
Michelle
17:00

Maandag

  • The Raiders
    16:00 - 17:30

Donderdag

  • The Raiders
    16:00 - 17:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00
Streetdance 30+
09:00 - 10:00
Kevin

Zaterdag

  • Streetdance 30+
    09:00 - 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17:00
10/11 jaar
Streetdance/Hip-Hop
17:00 - 18:00
Michelle

Woensdag

  • 10/11 jaar
    17:00 - 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
12:00
12/13 jaar
Streetdance/Hip-Hop
12:00 - 13:00
Laura
18:00
12/13 jaar
Streetdance/Hip-Hop
18:00 - 19:00
Michelle

Woensdag

  • 12/13 jaar
    18:00 - 19:00

Zaterdag

  • 12/13 jaar
    12:00 - 13:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
19:00
Techniek/Conditie
Wedstrijdteams
19:00 - 20:00
Kevin en Michelle

Woensdag

  • Techniek/Conditie
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00
4/5/6 jaar
Streetdance/Hip-Hop
09:00 - 10:00
Michelle

Zaterdag

  • 4/5/6 jaar
    09:00 - 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
10:00
7/8/9 jaar
Streetdance/Hip-Hop
10:00 - 11:00
Michelle
15:00
7/8/9 jaar
Streetdance/Hip-Hop
15:00 - 16:00
Michelle
16:00
7/8/9 jaar
Streetdance/Hip-Hop
16:30 - 17:30
Michelle
17:00

Dinsdag

  • 7/8/9 jaar
    16:30 - 17:30

Donderdag

  • 7/8/9 jaar
    15:00 - 16:00

Zaterdag

  • 7/8/9 jaar
    10:00 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
18:00
14/15 jaar
Streetdance/Hip-Hop
18:00 - 19:00
Kevin

Woensdag

  • 14/15 jaar
    18:00 - 19:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
11:00
10/11 jaar
Streetdance / Hiphop
11:00 - 12:00
Laura

Zaterdag

  • 10/11 jaar
    11:00 - 12:00